Протоієрей Михаїл Сивак провів чергову зустріч із літніми людьми Львова і розмовляв із ними про преподобного Меркурія Бригинського

26 вересня 2016 року, в вівторок, голова єпархіального Відділу у справах сім’ї, соціального служіння та благодійності протоієрей Михаїл Сивак провів чергову зустріч із літніми людьми Львова, організовану Відділом у співпраці зі Львівським міським територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Зустріч відбувалася у Покровському кафедральному соборі.


Ця зустріч була присвячена темі “Преподобний Меркурій Бригинський”.

Отець Михаїл переказав учасникам зустрічі Життя святого Меркурія і навів приклад зі Священного Писання.

У старому Завіті ми читаємо такий випадок:

“Коли Господь вирішив знищити нечестиві міста Содом і Гомора, а Авраам спілкувався з Богом на той час, і запитав, чи знищить Бог місто, якщо в місті Содомі буде п’ятдесят праведників, але Бог відповів: Я заради них пощаджу все місто й усе місце це. Авраам сказав у відповідь: можливо, до п’ятдесяти праведників не вистачить п’яти, невже через недостачу п’яти Ти винищиш усе місто? Він сказав: не винищу, якщо найду там сорок п’ять. Авраам продовжував говорити з Ним і сказав: можливо, знайдеться там сорок? Він сказав: не зроблю того і заради сорока. І сказав Авраам: може, знайдеться там тридцять? Він сказав: не зроблю, якщо знайдеться там тридцять. Авраам сказав: можливо, знайдеться там двадцять? Він сказав: не знищу ради двадцяти. Авраам сказав: можливо, знайдеться там десять? Він сказав: не винищу заради десяти” (Бут.18:26-33).

Так само і сучасний світ, якщо ми всі живемо, значить є святі люди, які моляться за нас, серед яких і преподобний Меркурій Бригинський, чудотворець.

Під час розповіді отець Михаїл наголосив на тому, що люди які приходили до святого з різними проблемами завжди виходили від Нього з радістю; декотрі з них отримували навіть фізичне зцілення.

Окрім того другим запрошеним лектором був секретар Чернігівського єпархіального управління, клірик Свято-Катерининського кафедрального собору м. Чернігова протоієрей Роман Кіник.

Отець Роман розказав про чудесне виявлення святого, прославлення його Священним Синодом Української Православної Церкви Київського Патріархату та історії зцілень людей від чудотворного Меркурія Бригинського.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 2101

print the material