Протоієрей Іоан Хомин зустрівся зі вчителями й учнями 10-их класів середньої загальноосвітньої школи №3

3 грудня 2014 року у всіх середніх загальноосвітніх школах Галицькому районі м. Львова відбулися духовні зустрічі зі вчителями та учнями 10-их класів.


З благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія зустріч у СЗШ №3 провів настоятель храму Вознесіння Господнього протоієрей Іоан Хомин.

"Церква повинна сьогодні показати своє ставлення до подій, які відбуваються в Україні. Ми засуджуємо агресію сусідньої держави і маємо свідомо розуміти і вірити, що переможемо у цій війні, бо на нашій стороні правда. А де правда, там є Бог", - наголосив отець Іоан.

Також отець Іоан розкрив зміст особистої відповідальності кожного перед героїчними борцями за Україну, що сьогодні захищають нашу Батьківщину на Сході, і пояснив важливість молитви та належної моральної поведінки у цей складний час:

"Мобілізація духу – це мобілізація наших духовних сил і тих дій, які ми можемо робити за зачиненими дверима, а не напоказ. Своїми словами, діями і молитвами ми можемо допомогти солдатам, які захищають нас і нашу країну".

У другій половині бесіди священик відповів на запитання учнів.

Фото: Духовна велич Львова
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1495

print the material