Протоієрей Іоан Хомин взяв участь у семінарі ''Формування християнських цінностей у родині''

15 грудня 2015 року в Українському католицькому університеті відбувся семінар ''Формування християнських цінностей у родині''.


Участь у семінарі взяв член комісії з питань викладання християнської етики та виховання, що діє при Департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, протоієрей Іоан Хомин.

Ініціаторами заходу виступили Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Інститутом екуменічних студій Українського католицького університету. Участь у заході взяли вчителі християнської етики та духовенство традиційних християнських конфесій.

Головним було обговорення ролі батьків та педагогів у формуванні християнських цінностей у дітей у процесі їхнього виховання.

"Важливим є формування в дітей відчуття служіння Богу через молитви батьків і приклад їхнього особистого життя. Ми насправді маємо можливість виховувати та впливати на розвиток дитини, але будь-що ми повинні робити в любові і з любов'ю", - зазначив під час обговорення отець Іоан.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material