Протоієрей Іоан Хомин у ролі члена журі взяв участь у першому етапі другого туру обласного конкурсу ''Учитель року-2014'' в номінації ''Основи християнської етики''

6 травня 2014 року, з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та на запрошення співорганізатора - Інституту екуменічних студій Українського католицького університету - член комісії з питань викладання християнської етики та виховання, що діє при Департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, протоієрей Іоан Хомин в ролі члена журі взяв участь у першому етапі другого туру обласного конкурсу ''Учитель року-2014'' в номінації ''Основи християнської етики''.

Конкурс зібрав понад два десятка кращих викладачів "Основ християнської етики" з усіх районів Львівської області. Організаторами заходу спільно виступили Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.

На заході отця Іоана супроводжував прес-секретар Львівської єпархії, голова Інформаційно-видавничого відділу Лука Карпюк.

Від Інституту екуменічних студій усім присутнім - конкурсантам, членам журі, гостям - були подаровані збірники матеріалів Всеукраїнського суспільного форуму "Екуменічний соціальний тиждень" і компакт диски з презентаціями діяльності ІЕС.

За підсумками результатів складання тестового контролю та оцінки представлених конкурсантами методичних папок, що відображали основні принципи і позиції викладання предмету кожним із вчителів, з-поміж учасників змагання було обрано 12 кращих, що візьмуть участь у другому етапі другого туру, який відбудеться 13 травня.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material