Протоієрей Іоан Хомин у ролі члена журі взяв участь у фінальному етапі другого туру обласного конкурсу ''Учитель року-2014'' в номінації ''Основи християнської етики''

14 травня 2014 року, з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та на запрошення співорганізатора - Інституту екуменічних студій Українського католицького університету - член комісії з питань викладання християнської етики та виховання, що діє при Департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, протоієрей Іоан Хомин в ролі члена журі взяв участь у заключному етапі другого туру обласного конкурсу ''Учитель року-2014'' в номінації ''Основи християнської етики''.


Напередодні, 13 травня, на базі УКУ був проведений другий етап, під час якого учасники конкурсу за допомогою мультимедійних презентацій представляли свої методичні напрацювання. З-поміж учасників за підсумками першого і другого етапів членами журі було обрано п'ятірку кращих, до якої ввійшли: Роман Кабацький, вчитель Дрогобицької гімназії, Анжела Шаломай, вчителька Самбірської СШ №7, Лариса Рой, вчителька Трускавецького НВК "СЗШ №2 - гімназія", Лілія Реп'янська, вчителька Сасівського НВК Золочівського району, Віра Цікало, вчителька СЗШ I-III ступенів №2 м. Новояворівська.

На заході отця Іоана супроводжував прес-секретар Львівської єпархії, голова Інформаційно-видавничого відділу Лука Карпюк.

Серед членів журі були також представники інших християнських конфесії Львівщини: протоієрей Євгеній Толочкевич від Львівської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, протоієрей Миколай Баранов від Львівської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату, протоієрей Юрій Воловецький від Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Завдання, поставлене перед фіналістами, полягало у проявленні ними своєї фаховості на практиці: п'ятеро фіналістів повинні були провести по одному уроку для учнів початкових класів. Фінальний етап проводився на базі СЗШ №34 ім. Маркіяна Шашкевича.

За підсумками проведених уроків та виявлених професійних умінь вчителів журі були підбиті підсумки трьох етапів конкурсу, згідно яких був визначений переможець, а також власники другого та третього місць.

Так, переможцем обласного конкурсу ''Учитель року-2014'' в номінації ''Основи християнської етики'' стала Анжела Шаломай; друге місце розділили Лариса Рой та Роман Кабацький; третє місце - Лілія Реп'янська та Віра Цікало.

Після оголошення підсумків змагання, протоієрей Іоан Хомин привітав учасників, організаторів та членів журі із достойним завершенням конкурсу та переказав усім особисте вітання керуючого Львівською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія:

"Наш правлячий архієрей, Владика Димитрій, вітає усіх вас, адже всі ви є переможцями, бо трудитесь на славній ниві вчення Христового, а також дякує вам за посильний внесок у виховання підростаючого покоління у дусі християнської моралі", - зазначив отець Іоан.

Також отець Іоан вручив усім фіналістам подяки від Львівської єпархії та солодкі подарунки, привітавши жінок із минувшим Днем матері.

Усього конкурс зібрав понад два десятка кращих викладачів "Основ християнської етики" з усіх районів Львівської області. Організаторами заходу спільно виступили Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та Інститут екуменічних студій УКУ.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material