Прот. Стефан Шира провів бесіду на тему Великого посту із групою студентів Бродівського педагогічного коледжу

6 березня 2014 року на запрошення адміністрації Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича настоятель Петропавлівського храму м. Броди прот. Стефан Шира провів зустріч із групою студентів коледжу та поспілкувався із ними на тему Великого посту.


Адміністрація коледжу завжди стояла на позиціях важливості морально-духовного виховання своїх студентів, окрім безпосередньо професійного. Відтак, у зв'язку із особливістю студентських років у житті кожної людини, коли світ кидає їй безліч викликів, та особливим часом у житті кожного християнина, яким є період Великого посту, прот. Стефана Ширу було запрошено для участі у виховній годині студентів групи П-11.

Найперше отець Стефан торкнувся теми батьківського виховання, закликавши слухачів до зберігання усього того доброго, чого їх змалку вчили батьки, до збереження добрих і побожних традицій нашого народу, до пам'яті про необхідність присутності Церкви і Бога у житті кожної людини. "Прагнучи бути сучасним, не можна забувати про Христа", - наголосив отець Стефан.

Опісля отець Стефан перейшов безпосередньо до теми Великого посту. Пастир відповідав на запитання студентів про правильне розуміння і дотримання посту сьогодні, даючи у свою чергу поради про належну поведінку у ці святі дні.Особливо детально отець Стефан у бесіді зупинився на гріховності кожної людини, навів багато

прикладів зі Святого Євангелія, які засвідчують безмежність любові та всепрощення Божого для усіх тих, хто розкаявся у гріхах і просить помилування і розради. "Ми повинні дбати про свою душу, найперше про неї, а вже ротім про тіло. Бо тіло тлінне і дочасне, а душа - вічна", - зазначив пастир.

Насамкінець отець Стефан пояснив, що кожна людина, і зокрема всі присутні, у будь-яку хвилину може звернутися за порадою до священика і той не ніколи відмовить у душевній бесіді, у пораді та настанові, які особливо потрібні молодим людям у час морального і духовного банкрутства та тривоги за долю Батьківщини.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material