Прот. Стефан Кіндрат провів урок для школярів в рамках "Тижня духовності" у Гребінецькій ЗОСШ

12 квітня, повідомляє "Православна Жовківщина" у Гребінецькій загальноосвітній школі благочинний Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат на запрошення директора школи Паца Василя Романовича у рамках "Тижня духовності" провів урок для школярів. Темою повчального уроку було: "Сквернослів'я, як порок у житті християнина".

Під час уроку о. Стефан наголосив, що гріх сквернослів'я на превеликий жаль в наш час зустрічається на кожному кроці. Багато людей, і особливо молодь вважають його звичним ділом, не задумуючись над тим, що це великий гріх. Тому він закликав присутніх уникати цього гріха, позбуватися цієї поганої звички і саме Великий піст є для цього сприятливим часом.

"Тиждень духовності", який проходив у школах Жовківського району з 8 по 14 квітня передбачав щоденну спільну молитву вихованців шкіл, бесіди і тематичні лекції за участю священика і інші заходи, спрямовані на те, щоб діти в майбутньому стали свідомими християнами. Важливо і те, що такий захід проходив саме у час Великого посту. Участь в заходах, що проходили в рамках "Тижня духовності" крім вчителів школи і, власне, школярів брали також батьки.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material