Прот. Михаїл Сивак провів екскурсію у Покровському соборі учням 1-4 класів ЛСЗШ №4

17 червня 2014 року в рамках програми дитячного літнього табору з ініціативи вчительки християнської етики Оксани Басараб учні 1-4 класів Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи №4 з поглибленим вивченням англійської мови (директор Ольга Баран) завітали до кафедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова для ознайомлення зі сакральною та історико-архітектурною пам'яткою, якою є головний храм Львівської єпархії.


У соборі екскурсійну групу, до складу якої окрім учнів увійшли також відповідальні за виховний процес та дозвілля учасників шкільного літнього табору вчителі, зутрів клірик храму, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак.

Отець Михаїл провів екскурсію храмом, розповівши його давню і нову історію, окресливши найцікавіші та найвидатніші події його католицького та православного періодів, а також ознайомив екскурсантів зі святинями, що зберігаються у соборі: списком Львівської чудотворної ікони Божої Матері "Одигитрія", іконами святителя Макарія Київського і великомучениці Варвари з частками мощів святих, народною Подільською іконою Божої Матері XVIII ст. з мощами чотирьох святих, копією чудотворної ікони Божої Матері "Годувальниця", привезеною зі Святої Гори Афон.

Після цього отець Михаїл відповів на чисельні запитання юних екскурсантів та їхніх вчителів, що стосувалися як почутого під час екскурсійної розповіді, так і питань християнського життя.

Також клірик собору разом із учнями та вчителями спільно помолилися, прочитавши Господню молитву та молитви до Пресвятої Богородиці.

На завершення отець Михаїл на згадку подарував усім учасникам екскурсії буклети з історією Львівської чудотворної ікони Божої Матері "Одигитрія".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material