Проректор Львівської богословської академії взяв участь у церемонії інавгурації ректора ЛНУ імені І. Франка

1 вересня 2014 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте засідання Вченої ради Університету з нагоди інавгурації новообраного ректора - доктора філософських наук, професора Володимира Мельника.


На запрошення Університету і з благословення керуючого єпархією участь у заході взяли проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак і прес-секретар єпархії Лука Карпюк.


фото: ЗІК

Також участь в урочистостях взяли представники влади міста та області: тимчасово виконуючий обов'язки голови Львівської ОДА Юрій Турянський, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, міський голова Львова Андрій Садовий; Рада ректорів вищих навчальних закладів м. Львова, герой України Ігор Юхновський, представники наукової інтелегенції міста та студенства Франкового університету.

Після урочистої церемонії інавгурації отець Михаїл приватно поспілкувався з новообраним ректором та передав вітальний адрес від Владики Димитрія.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material