Проректор ЛПБА взяв участь у молитві за єдність християн та мир в Україні

22 січня 2018 року, в каплиці філософсько-богословського факультету УКУ відбулася традиційна Молитва за єдність християн та мир в Україні.


З благословення Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, участь у заході взяв проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Урочистості відбувались в межах Всесвітнього тижня за єдність християн. Провідною темою всесвітньої молитовної ініціативи 2018 року є: «Твоя правиця, Господи, прославилась у силі» (Вих 15. 7).

У молитовній зустрічі участь взяли представники різних конфесій та християнських спільнот м. Львова, а саме: Римо-Католицьку Церкву представляв о. Григорій Драус; Вірменську Апостольську Церкву - диякон Артур; Пастор Володимир Білик від Церкви повного євангелія "Джерело життя"; Українську Автокефальну Православної Церкву представив золочівський декан о. Василь Саган, а з Центру військового капеланства - о. Андрій Хомишин та піддиякон Юрій Балух, які прийши разом з курсантами Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Зі словом до усіх присутніх звернувся проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михайло Сивак.

Насамкінець, студенти колегіму УКУ провели цікаву різдвяно-мистецьку програму.

Молитовна зустріч завершилась солодким частуванням.

Фото: Данила Тюріна
Фото: Данила Тюріна
За матеріалами: прес-служби ІЕС УКУ
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material