Проректор ЛПБА взяв участь у Львівському обласному форумі сім’ї

13 вересня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартував перший Львівський обласний форум “Українська сім’я: виклики і завдання”.


З благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, участь у заході взяв проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михайло Сивак, який, водночас був одним зі спікерів секційного відділення Форуму на тему: “Потенціал релігійних спільнот: роль та практичні завдання у захисті та розвитку інституту сім’ї ”

У програмі Форуму – доповіді провідних спеціалістів та дискусії у тематичних секціях. Основні теми дискусій – законодавчі ініціативи щодо сімейної політики, виклики та завдання перед сучасною молоддю, жіноче лідерство в контексті розвитку інституту сім’ї, сексуальна освіта в школах, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі Сходу та Криму та інше.

Захід організували з метою об’єднати зусилля науковців, освітян, соціальних працівників, психологів, журналістів, просімейних активістів та волонтерів задля утвердження інституту сім’ї, популяризації сімейних цінностей, пошуку ідей та пропозицій для формування національної сімейної політики.

Форум ініціювала громадська організація «Платформа розвитку стосунків» за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material