Проректор ЛПБА протоієрей Михаїл Сивак взяв участь у заходах присвячених Дню прикордонника, Дню медичного центру та Всесвітньому дню медичних сестер

7 травня 2019 року, у Військово-медичному клінічному центрі Держприкордонслужби у Львові, відбулись заходи присвячені Дню прикордонника, Дню медичного центру та Всесвітньому дню медичних сестер.


З благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія участь у заході взяв проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

З нагоди свята відбувся уже традиційний конкурс серед медперсоналу. У фінальному етапі змагалось четверо медичних сестер, які демонстрували вміння у медицині, надавали невідкладну допомогу при вогнепальних пораненнях та справлялися з різними видами травмування.

Медичні працівники клінічного центру отримали привітання та подяки. Водночас, проректор Львівської православної богословської академії священик Михайло Сивак передав копію Томосу для зберігання у капличці при Військово-медичному клінічному центрі.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material