Прес-секретаря Львівської єпархії прийняли до Національної спілки журналістів України

29 серпня за поданням та рекомендацією заслуженого журналіста України Юрія Олеговича Дорошенка прес-секретаря Львівсько-Сокальської єпархії Луку Євгеновича Карпюка офіційно прийняли до Київської організації Національної спілки журналістів України.

До Київської організації спілки відповідно до вимог були представлені публікації претендента на вступ, а також три рекомендації від членів спілки.


Після заповнення необхідних документів та співбесіди відповідальний секретар Київської організації Національної спілки журналістів України Алла Миколаївна Малієнко привітала Луку Євгеновича зі знаковим днем у житті та урочисто вручила йому журналістське посвідчення та значок члена Національної спілки журналістів України.

Нагадаємо, що свою діяльність у сфері інформації Лука Карпюк розпочав у 2011 році як позаштатний працівник прес-служби Львівської єпархії. Улітку 2011 року він очолив прес-службу єпархії, а у грудні - очолив реорганізований Інформаційно-видавничий відділ єпархії та з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія зайняв посаду прес-секретаря єпархії та головного редактора її офіційного веб-сайту. Л.Є. Карпюк є засновником та куратором унікального інформаційно-медійного проекту "Град Лева", що включає офіційний веб-сайт єпархії, інтернет-радіостанцію "Град Лева", видавничу сферу.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material