Прес-секретар єпархії взяв участь у зустрічі Міхеїла Саакашвілі з експертним клубом ''Самопомочі''

8 серпня 2014 року, в рамках візиту до Львова, екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі як спеціальний гість взяв участь у роботі засідання експетрного клубу об'єднання ''Самопоміч'', що проходила на базі Львівської бізнес-школи Українського Католицького університету.


На запрошення Львівської міської ради та з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія участь у зустрічі з Міхеїлом Саакашвілі взяв прес-секретар єпархії Лука Карпюк.


фото: Львівська бізнес-школа УКУ

Участь у зустрічі взяли також представники всіх традиційних християнських конфесій Львова.

У своєму виступі екс-президент поділився досвідом успішних політичних та економічних реформ у Грузії, що вивели державу та її громадян на якісно новий рівень буття.


фото: Львівська бізнес-школа УКУ

Особливу увагу Міхеїл Саакашвілі також приділив питанню військового протистояння на Сході України, зазначивши, що все це проходила Грузія шість років тому, коли на територію держави вторглися віська Російської Федерації.

Водночас гість наголосив, що українці проявили неабияку мужність, єдність, жертовність та силу духу, а тому особисто Міхеїл саакашвілі не має сумнівів у перемозі українського народу.

На завершення, міський голова Львова Андрій Садовий подякував гостю за важливі висловлені ним тези та цінний особистий досвід, яким він поділився з громадськістю міста.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material