Прес-секретар єпархії Лука Карпюк взяв участь у презентації релігійного інтернет-ресурсу ''Духовна велич Львова''

3 липня 2014 року на запрошення Управління внутрішньої політики Львівської міської ради і з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія прес-секретар єпархії Лука Карпюк взяв участь у презентації релігійного інтернет-ресурсу ''Духовна велич Львова'', що відбувалася у малій сесійній залі ЛМР.


Участь у заході взяв і прес-секретар Львівської Архидиєцезії Української Греко-Католицької Церкви священик Павло Дроздяк, а також релігійні журналісти періодичних друкованих та інтернет-видань, зокрема директор інтернет-ресурсу Релігійно-інформаційна служба України Тарас Антошевський.

Представляли проект "Духовна велич Львова" його автори та керівники: голова Управління внутрішньої політики ЛМР Андрій Шевців, працівник Управління, головний редактор сайту "Духовна велич Львова" Євген Бойко, директор наукової бібліотеки Львівського націоанального університету ім. Івана Франка доцент Василь Кметь, керівник медіа-центру Львівської семінарії Святого Духа УГКЦ Володимир Мамчин.

У своєму слові Лука Карпюк висловив авторам і керівникам проекту підтримку Львівсько-Сокальської єпархії в ідеї створення подібного інтернет-ресурсу та відзначив, що даний проект є актуальним та має гарні перспективи розвитку, адже особливо у духовному аспекті Львів і справді Великий.


Релігійний інтернет-ресурс "Духовна велич Львова" покликаний висвітлювати життя християнського Львова, комунікаційні процеси християнських церков з представниками інших релігій та участь місцевого самоврядування у релігійному житті місті.

Офіційний сайт проекту - http://velychlviv.com


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material