Представники єпархії взяли участь в урочистостях з нагоди 600-річного ювілею від дня народження святого Яна з Дуклі

28 червня 2014 року на запрошення Львівського митрополита Римо-Католицької Церкви архієпископа Мечислава Мокшицького і з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк та студент третього курсу Львівської православної богословської академії Ігор Турик взяли участь в урочистому відзначенні 600-літнього ювілею від дня народження святого Католицької Церкви - Яна з Дуклі.


Урочистості розпочалися святковою месою у церкві апостола Андрія Первозваного, колишньому костелі отців-бернардинців, в якому протягом багатьох років служив святий Ян і де він знайшов свій останній спочинок.

Після завершення богослужіння всі його учасники хресною ходою зі співами на честь святого пройшли до Латинської Архікатедри, що на Кафедральної площі.

Завершились урочистості святковим прийняттям у Львівській митрополичій курії Римо-Католицької Церкви.

В урочистостях взяло участь духовенство різних обрядів (єпископи і священики) з України та Польщі, Генеральний консул Республіки Польща у Львові п. Ярослав Дрозд, представники влади міста та області, віряни Римо-Католицької Церкви.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material