Представники єпархії взяли уасть у роботі круглого столу ''Безпека молоді – фізична та духовна''

27 серпня 2014 року в екуменічній каплиці, що діє при Львівській міській раді, відбулося засідання круглого столу ''Безпека молоді – фізична та духовна''.


Участь у заході взяли представники духовенства традиційних християнських конфесій міста, міської влади, Управління освіти області, громадського активу міста.

На запрошення міськради і з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія єпархію представляли голова єпархіального відділу у справах шкільництва, член комісії з питань викладання християнської етики та виховання, що діє при Департаменті освіти і науки Львівської ОДА прот. Іоан Хомин і прес-секретар єпархії Лука Карпюк.Центральним питанням роботи круглого столу було забезпечення щонайбільшої духовної і фізичної безпеки дітей і молодого покоління в умовах сучасної кризової ситуації на східних територіях України і шляхи участі в цьому процесі Церкви.

Отець Іван Хомин вніс пропозицію започаткувати проведення загальноміських тренінгів у загальноосвітніх школах для вчителів, учнів і їхніх батьків, що проходили б за участю духовенства різних конфесій і створювали б умови для невимушеного вільного спілкування зі священиком.

Пропозиція була підтримана учасниками круглого столу та взята до уваги представником Управління освіти.Прес-секретар єпархії у своїх пропозиціях зосередив увагу на іформаційній сфері та її великій ролі у формуванні психологічного стану суспільства.

"Усе популярнішим стає вислів про те, що в часі війни не буває журналістики, а є лише пропаганда. Хотів би запропонувати саме цією пропагандою (у доброму розумінні цього слова) нам і займатися. Потрібно не забувати про велике значення соціальної реклами, потрібно шукати шляхи донесення до свідомості молоді відповідальності, що покладається на неї сьогодні в умовах випробувань для всієї держави. Було б доречним в інформаційному полі замінити пустопорожні балачки на речі більш актуальні та відповідні умовам існування суспільства", - зауважив Лука Карпюк.

Також прес-секретар єпархії зазначив доречність звернення до Ради єпископів, що діє при ЛМР, з проханням про висловлення своєї позиції щодо обговорюваних питань.

Таке звернення було визнано слушним і взято на опрацювання присутніми представниками управління внутрішньої політики ЛМР.За підсумками роботи круглого столу було вирішено створити комісію на основі його учасників для втілення у життя всіх напрацювань.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material