Представники Львівської єпархії взяли участь у святковому богослужінні у Львівській Катедрі з нагоди відзначення Римо-Католицькою Церквою Різдва Христового

25 грудня 2014 року з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія представники єпархії - ключар кафедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова протоієрей Павло Кочкодан і студент Львівської православної богословської академії Ігор Турик завітали до Архікафедральної базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії на святкову месу з нагоди свята Різдва Христового.


Відправу урочистого богослужіння очолив Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький.

Опісля богослужіння на святковому прийнятті у стінах Львівської архідієцезії отець Павло під час спілкування з митрополитом Мечиславом переказав вітання від Високопреосвященного митрополита Димитрія особисто очільнику Львівської архідієцезії та всім римо-католикам Львова загалом.

Також від імені Львівської єпархії отець Павло привітав зі святом настоятеля-каноніка Латинської Катедри отця Яна Нікеля і директора душпастирського відділу отця Славоміра Вілінського.


фото: Ян Галас
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material