Представлено нового керуючого Дрогобицько-Самбірською єпархією

Як ми вже раніше повідомляли, рішенням Священного Синоду були затверджені певні кадрові зміни, зокрема: керуючим Дрогобицько-Самбірською єпархією визначено бути преосвященному єпископу Михаїлу (Бондарчуку), дотепер — єпископу Дубенському, вікарію Рівненської єпархії, а преосвященному єпископу Матфею (Шевчуку), який протягом останніх п’яти років був керуючим Дрогобицькою єпархією, визначено бути вікарієм Волинської єпархії з титулом «Володимир-Волинський».

29 січня 2012 року, у неділю 33-тю після П’ятдесятниці, відбулось урочисте входження на кафедру преосвященного єпископа Дрогобицького і Самбірського Михаїла. З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нового керуючого єпархією пастві представив Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

У співслужінні преосвященних єпископів Дрогобицького і Самбірського Михаїла та Володимир-Волинського Матфея, а також духовенства Дрогобицької єпархії Владика Димитрій звершив подячний молебень, після чого зачитав рішення Священного Синоду щодо зміни правлячого архиєрея.

Також Владика Димитрій виголосив вітальне слово на адресу єпископа Михаїла у зв’язку із призначенням на самостійну кафедру як її керуючого, зазначивши при цьому величину відповідальності, що відтак покладається на нього, а також переказав подяку від Святійшого Патріарха єпископу Матфею за понесені труди з побажанням плідної праці на новому місці служіння.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material