Покровський кафедральний собор взяв участь в осінньому фестивалі ''Ніч у Львові 2014''

14-16 листопада 2014 року у Львові проходив традиційний щорічний фестиваль ''Ніч у Львові''. Удруге поспіль фестиваль відбувався під гаслом ''Ніч духовності та миру'' і вдруге поспіль участь у ньому, з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, взяв кафедральний собор Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


16 листопада, ввечері, Покровський собор був відчинений для львів'ян і гостей міста, для яких була підготовлена спеціальна пізнавальна та духовно-культурна програма.

Гостей храму зустрічав викладач Львівської православної богословської академії ієрей Назарій Лозинський, розповідаючи про основні віхи історії життя собору.

У другій половині відвідин до уваги екскурсантів пропонувався концерт духовних піснеспівів у виконанні Академічного хору студентів Львівської православної богословської академії (регент - Любов Кобилецька).

Окремо отець Назарій ознайомлював екскурсантів зі святинями собору, серед яких список чудотворної ікони Львівської Божої Матері, ікони святителя Макарія Київського і великомучениці Варвари з частками мощей святих, старовинна Західноподільська ікона Божої Матері з частками мощей святих апостолів, ікона Божої Матері "Годувальниця", привезена зі Святої Гори Афон.

Насамкінець відвідувачам храму пропонувалося спільно помолитися за Україну - за примноження у ній миру і спокою.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 2857

print the material