Покровський кафедральний собор візьме участь у фестивалі ''Ніч у Львові 2014''

11-13 липня під егідою Львівської міської ради відбудеться щорічний фестиваль "Ніч у Львові", який концептуально побудований на екскурсіях та перформансах у найбільш видатних пам'ятках стародавнього Львова.


Гасло цьогорічного фестивалю - "Ніч у Львові - ніч духовності і миру", і вперше до участі в ньому масово долучені усі найбільш визначні пам'ятки сакрального Львова: церкви, костели, монастирі.

З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія участь у фестивалі візьме також кафедральний собор Покрова Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Грушевського, 2).

Таким чином 13 липня, у неділю, у Покровському собрі будуть організовані інтермедійні екскурсії, відбудеться концерт-реквієм духовних піснеспівів та спільна молитва за Україну.

Екскурсії проводитиме директор аукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка історик Василь Кметь.

Духовні співи пролунають у виконанні Академічного хору Львівської православної богословської академії.


Дата - 13 липня 2014 року, неділя

Місце - кафедральний собор Покрова Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Грушевського, 2)

Час - 21:00, 22:00, 23:00 (заплановано три екскурсійні і концертні програми)

Вхід - вільний


Пропонуємо переглянути промо-ролик Покровського кафедрального собору.

А також запрошуємо всіх прийти до Покровського собору ввечері 13 липня і відчути неймовірну атмосферу головного храму православного Львова.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ПРОМО-РОЛИК ПОКРОВСЬКОГО СОБОРУ >>>

print the material