ПОГРЕБІННЯ МИТРОФОРНОГО ПРОТОІЄРЕЯ ЙОСИФА ПРІНДИНА

20 і 21 грудня 2020 р. було звершено чин похорону новопреставленого о. Йосифа Пріндина, який закінчив свій біг життя на 69-му році життя увечері 18 грудня 2020 р.


З благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія 20 грудня 2020 р. о 16.00 год. у храмі с. Гумнисько першу частину чину похорону покійного очолив канцлер єпархії митрофорний протоієрей Володимир Бачинський у спів служінні декана Буського благочиння митр. прот. Петра Салабая та духовенства Львівсько-Сокальської й Львівської єпархій ПЦУ. Після закінчення о. Володимир Бачинський виголосив проповідь.

21 грудня 2020 р. о 10:00 митрополит Львівський і Сокальський Димитрій разом з духовенством Львівсько-Сокальської та Львівської єпархій звершив Божественну Літургію св. Іоана Золотоустого та довершив чин похорону новоспочилого о. Йосифа Пріндина, прочитавши розрішальну молитву та виливши над тілом хрестовидно святий єлей.

Після цього митрополит Димитрій виголосив над гробом спочилого пастиря проповідь.

Після закінчення чину похорону тіло спочилого під спів ірмосів великого покаянного канону було обнесене навколо храму.

Опісля тіло спочилого було доправаджене до могили на церковному подвір’ї Свято-Михайлівського храму у с. Гумнисько, біля якої було довершено чин похорону новоспочилого. Прощальне слово над могилою виголосив митр. прот. Степан Момоход, настоятель парафій: Собору Пресвятої Богородиці с. Кути та Успіння Пресвятої Богородиці с. Брахівка Буського району, Львівської області

З покійним о. Йосифом Пріндином попрощалися: їмость Марія, обидва сини, донька, онуки, парафіяни. Під спів «Вічна пам’ять» духовенство опустило труну у яму і митрополит Димитрій запечатав гріб до другого пришестя Христового.

Спів Літургії і похорону супроводжував хор ЛПБА під керівництвом протоієрея Назарія Лозинського.

Спи спокійно дорогий наш собрате! Запевняємо тебе, що на Святому Жертовнику, біля якого служив ти так багато літ, завжди буде згадуватись день блаженної твоєї кончини! Вічна тобі пам‘ять і блаженний спокій!

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material