ПОГРЕБІННЯ МИТРОФОРНОГО ПРОТОІЄРЕЯ ЯРОСЛАВА СТАСЮКА

18 і 19 лютого 2021 р. було звершено чин похорону новопреставленого о. Ярослава Стасюка, який закінчив свій біг життя на 65-му році життя увечері 17 лютого 2021 р.


З благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія 18 лютого 2021 р. о 16.00 год. у храмі с. Дусанів першу частину чину похорону покійного очолив канцлер єпархії митрофорний протоієрей Володимир Бачинський у співслужінні декана Перемишлянського благочиння митр. прот. Олега Коваля та духовенства Львівсько-Сокальської й Львівської єпархій ПЦУ. Після закінчення о. Володимир Бачинський виголосив проповідь.

19 лютого 2021 р. о 10:00 митрополит Львівський і Сокальський Димитрій разом з прибулим духовенством Львівсько-Сокальської та Львівської єпархій звершив Божественну Літургію св. Іоана Золотоустого та довершив чин похорону новоспочилого о. Ярослава Стасюка, прочитавши розрішальну молитву та виливши над тілом хрестовидно святий єлей.

Після цього митрополит Димитрій виголосив над гробом спочилого пастиря проповідь.

З покійним о. Ярославом Стасюком попрощалися: син, протоієрей о. Ігор, донька Марія, онуки, рідні та парафіяни.

Після закінчення чину похорону тіло спочилого під спів ірмосів великого покаянного канону було обнесене навколо храму.

Опісля тіло спочилого було доправаджене до могили на церковному подвір’ї Свято-Вознесенського храму у с. Дусанів. Прощальне слово над могилою виголосив ректор Львівської православної богословської академії, настоятель Свято-Введенського храму смт. Брюховичі митр. прот. Ярослав Ощудляк.

Під спів «Вічна пам’ять» духовенство опустило труну у яму і митрополит Димитрій запечатав гріб до другого пришестя Христового.

Спів Літургії і похорону супроводжувала частина хору ЛПБА під керівництвом протоієрея Назарія Лозинського.

Спи спокійно дорогий наш собрате! Запевняємо тебе, що на Святому Жертовнику, біля якого служив ти так багато літ, завжди буде згадуватись день блаженної твоєї кончини! Вічна тобі пам‘ять і блаженний спокій!

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material