Під головуванням Високопреосвященного митрополита Димитрія відбулись позачергові збори благочинних єпархії

2 травня під головуванням керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у приміщенні митрополичої резиденції відбулись позачергові збори благочинних Львівської єпархії.

У роботі зібрання взяли участь: вікарій єпархії Преосвященний єпископ Юліан, благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, благочинний Золочівського благочиння прот. Володимир Легкий, благочинний Буського благочиння прот. Петро Салабай, благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, благочинний Пустомитівського благочиння прот. Григорій Манюк, благочинний Радехівського благочиння прот. Зеновій Середницький, благочинний Сокальського благочиння прот. Михаїл Гнатів, благочинний Бродівського благочиння прот. Василій Шира, благочинний Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат, благочинний Городоцького благочиння прот. Роман Шак, благочинний Перемишлянського благочиння прот. Олег Коваль.

Головним питанням порядку денного було організація та належне проведення Первосвятительського візиту Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України до Львівської єпархії 5-6 травня.

Були обговорені аспекти зустрічі Предстоятеля, яка має відбутись на кордоні Івано-Франківської і Львівської областей у Перемишлянському районі. Відповідальність за організацію духовенства Перемишлянського благочиння для зустрічі Його Святості покладено на благочинного прот. Олега Коваля. Також отці-благочинні були проінформовані щодо часу звершення богослужінь, які очолить Предстоятель, та за якими вони співслужитимуть Його Святості. Окремо було обговорене питання доставлення до Львова з районів вірян, які бажатимуть помолитись за урочистими Патріаршими богослужіннями.

Окрім того розглянутими були поточні питання життя єпархії.

На завершення усім присутнім були подаровані компакт диски із записами минулих візитів Предстоятеля нашої Церкви до Львівської єпархії, а також аудіо диск із записом віршів поета Маркіяна Шашкевича, випущенний до ювілейної дати з дня народження письменника і проект якого був профінансований Львівським єпархіальний управлінням.

На цьому зібрання завершело свою роботу.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material