Під головуванням Високопреосвященного митрополита Димитрія були проведені чергові планові збори духовенства Перемишлянського благочиння

8 червня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Перемишлян під головуванням Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія були проведені чергові планові збори духовенства Перемишлянського благочиння.

У роботі зборів також взяв участь благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський.

Розпочалось засідання зі вступного слова Архипастиря:

"Всечесні отці! Вітаю вас на чергових зборах духовенства Перемишлянського Благочиння! Перш за все, перед початком розгляду поточних питань життя і справ у вашому благочинні, я хотів би розповісти про нові проекти, які започатковуються у нашій єпархії. Ми нещодавно в он-лайн мовленні запустили православну інтернет-радіостанцію, та й гадаю більшість з вас уже прослуховувала її передачі. Це була моя давня мрія, ще у Києві я обговорював питання створення подібного радіо зі Святійшим Патріархом, але сталось так, що втілив її я саме у Львові. У нас є повноцінно обладнана студія, що знаходиться на території Львівської православної богословської академії, куди я усіх вас запрошую приходити, започатковувати власні рубрики, записувати власні передачі. І хочу зауважити і наголосити: це перша і нині єдина православна радіостанція на теренах України. Це власне те, що я хотів вам зі своєї сторони розповісти, а тепер давайте перейдемо до розгляду питань порядку денного сьогоднішніх зборів."

Спочатку учасники засідання обговорили ряд загальноцерковних і єпархіальних питань, а саме: здобуття духовенством магістерського звання та розбудова паломницького центру у присілку Заглині Жовківського благочиння, де було чудесне явлення Божої Матері.

Також Владика Димитрій поцікавився ходом будівництва нового храму у м. Перемишлянах, зауваживши, що у стратегії укріплення єпархії питанням номер один є наявність у всіх районних центрах гарних величних церков, які могли послугувати твердим духовним центром для жителів цих міст і прилеглих сіл.

Після цього були розглянуті поточні питання життя благочиння, на чому засідання завершило свою роботу.


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material