Парафії Воскресіння Христового с. Желдець і святого архистратига Михаїла с. Воля-Жовтанецька передали гуманітарну допомогу українським військовим на Сході України

У п'ятницю, 30 вересня 2016 року, священик єпархії - протоієрей Іоан Гунько спільними зусилями із православною громадою села Желдець та Воля-Жовтанецька (Кам'янко-Бузьке благочиння) зібрали допомогу для наших воїнів, які перебувають на передових позиціях в зоні АТО.


Протоієрей Іоан Гунько зустрівся з представниками благодійного фонду "Народна підтримка воїнів АТО" та передав зібрану громадами гуманітарну допомогу українським військовим на Сході України, основну частину якої склали продукти харчування.

"До складу вантажу ввійшли овочі, закрутки, крупи, олія, цукор, чай, кава та багато інших речей у кількостях достатніх для повного задоволення їхніх потреб на значний проміжок часу. Овочі передадуть на переробку для створення сухих супів та борщових наборів, а закрутки та все інше відвезуть воїнам на передову" - повідомляє Сергій Глотов.

Благодійний фонд «Народна підтримка воїнів АТО» висловлює щиру подяку отцю Іоану Гуньку за організацію збору допомоги для наших воїнів на передовій.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material