Парафії Собору Пресвятої Богоридиці с. Ременів і Воскресіння Христового с. Желдець передали гуманітарну допомогу українським військовим на Сході України

20 лютого 2015 року священики єпархії - настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці с. Ременів (Кам'янко-Бузьке благочиння) протоієрей Михаїл Пасірський, настоятель храму апостола і євангеліста Луки на Тракті Глинянському протоієрей Віталій Кібліцький, настоятель храму Воскресіння Христового с. Желдець (Кам'янко-Бузьке благочиння) протоієрей Іоан Гунько, - зустрілися з представниками Волонтерської сотні Львова та передали зібрану громадами гуманітарну допомогу українським військовим на Сході України.


До складу гуманітарного вантажу ввійшли продукти харчування - овочі, супи та каші швидкого приготування, м'ясні і рибні консерви, солодощі, а також ліки першої необхідності та пере'язочний матеріал.

Окрім того, отець Іван передав волонтерам малюнки і листи дітей-учнів недільної школи Свято-Воскресенської парафії с. Желдець на підтримку військових і миру в Україні, які також будуть доставлені українським бійцям у зону АТО.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material