Парафіяни храмів Львівського благочиння взяли участь у святкуванні 1000-ліття упокоєння рівноапостольного великого князя Володимира

27-28 липня 2015 року в м. Києві на загальноцерковному рівні відбувалося відзначення 1000-ліття упокоєння рівноапостольного великого князя Володимира і 1027-ої річниці Володимирового Хрещення Київської Русі.


Участь у святкових богослужіннях у Свято-Володимирському кафедральному соборі столиці взяли представники духовенства і вірян Львівської єпархії, в числі яких була і паломницька група зі Львова.

Духовну опіку над паломниками звершували священик Покровського храму на Левандівці протоієрей Володимир Якеляшек і священик П'ятницького храму на Підзамче ієрей Віталій Федюк. Також у числі духовенства вірян супроводжували настоятель Різдво-Богородичного храму в Білогорщі (м. Львів) протоієрей Юрій Затварський і священик Покровського храму на Левандівці протоієрей Ігор Кашицький.

Паломницька група львів'ян налічувала понад півсотні осіб, серед яких - двоє студентів Львівської православної богословської академії.

Перед відправленням зі Львова паломників на дорогу благословив міський благочинний протоієрей Ярослав Дуда.

У Києві віряни взяли участь у Божественній Літургії у Свято-Володимирському соборі, урочистому хресному ході і святковому молебні на Володимирській гірці.

Також паломники відвідали Києво-Михайлівський Золотоверхий монастир і Києво-Печерську Успенську Лавру та прогулялися вулицями столиці.

Від імені всіх учасників поїздки ієрей Віталій Федюк привітав протоієрея Володимира Якеляшека з днем тезоіменитства.

Дорогою до Львова отець Володимир звершив читання акафісту рівноапостольному князю Володимиру.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material