Парафія м. Броди отримала частичку мощів великомучениці Варвари

Високопреосвященний митрополита Львівський і Сокальськмй Димитрій благословив храму Святих первоверховних апостолів Петра і Павла м. Броди для особливого шанування мати частичку мощів святої великомучениці Варвари. На знак цієї величної події у житті парафії настоятелем прот. Стефаном Широю було запрошено чисельне духовенство з навколишніх міст та сіл для спільного звершення Божественної Літургії та читання акафисту до святої Варвари, котрі мали місце 12 лютого о 9 та 18 год. відповідно.

На запрошення приїхали священики: прот. Петро Гоза, прот. Володимир Парфанюк, прот. Тарас Сухожак ( Рівненська єпархія), прот. Іоанн Ліщук (
Рівненська єпархія ), ієрей Стефан Попадич (Рівненська єпархія ), ієрей Андрій Андрухів (Рівненська єпархія).

На спільну соборну молитву прийшла також чимала кількість вірних, районна та міська влада.

Зазначимо, до цієї події в храмі щонеділі служилися акафисти до вмц. Варвари, тому й постійне перебування мощів святої у храмі для громади парафії Святих апостолів Петра і Павла стало великою молитовною радістю.

Після завершення святкової служби настоятель щиро подякував за велику і неустанну архипастирську опіку над громадою Високопреосвященному митрополиту Львівському і Сокальському Димитрію, виголосивши уставне многоліття. Подяка також прозвучала сонму священиків та вірним, котрі долучились спільної молитви.

Настоятель, звернувшись до громади, наголосив, що перебування цих мощів у храмі повинно бути не лише усвідомленням парафіянами їх присутності, але молитовним покровом і заступництвом для кожного, хто своєю щирою молитвою, буде вшановувати та припадати до них, просячи заступництва у великої святої зі словами: Свята великомученице Варваро, моли Бога за нас грішних!

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material