Парафія апостола і євангеліста Луки Тракту Глинянського продовжує підтримувати захисників нашої Батьківщини

Парафія апостола і євангеліста Луки Тракту Глинянського м. Львова на чолі з настоятелем протоієреєм Віталієм Кібліцьким, продовжуючи співпрацю з ГО ''Волонтерська Сотня Львів'', провела чергові акції на підтримку українських військовослужбовців, що стоять на захисті нашої Батьківщини на Східному кордоні, а також і тих, які, отримавши поранення, проходять лікування та реабілітацію у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.


Так, 29 та 30 квітня відбулася передача Волонтерській Сотні закуплених парафією літнього одягу, білизни, ліків та інших предметів першої необхідності. Гуманітарна допомога була закуплена за меценатської підтримки технічного директора авторинку "Кривчиці" Андрія Гладуна.

Зазначений вантаж був доставлений в зону АТО та розподілений згідно з потребами між кількома військовими частинами.


6 і 12 травня протоієрей Віталій Кібліцький з кількома парафіянами відвідував поранених військовослужбовців у львівському військовому госпіталі. Отець Віталій провів духовні бесіди з бійцями, а парафіянки для привнесення у побут солдат домашнього затишку почастували їх власноруч спеченими пиріжками та булочками. До проведення цієї акції долучилися зокрема Надія Поповська і родина Павлюків.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material