Освячено надгробний хрест і пам'ятник на могилі колишнього настоятеля П'ятницького храму на Підзамче протоієрея Михаїла Савчака

9 вересня 2014 року відбулося освячення хреста і надгробного пам'ятника на могилі колишнього настоятеля П'ятницького храму на Підзамче приснопам'ятного протоієрея Михаїла Савчака, що похований на Брюховецькому селищному кладовищі.


На запрошення теперішнього настоятеля П'ятницького храму прот. Ігоря Малетича чин освячення звершив благочинний єпархії, Секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський.

Окрім того за богослужінням молилися: клірики П'ятницького храму прот. Павло Вербинський та ієрей Віталій Федюк, а також ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, благочинний м. Львова прот. Ярослав Дуда і настоятель Свято-Миколаївського Княжого храму прот. Володимир Хрептак.

Також присутніми були сім'я та родина отця Михаїла.

Зазначимо, що покриття витрат на спорудження і монтаж надгробного хреста та пам'ятника у повному обсязі взяла на себе громада П'ятницького храму.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material