(Оновлено) В Національній Опері України відбулась урочиста Академія з нагоди ювілею архиєрейського служіння Святійшого Патріарха Філарета (Додано фото)

4 лютого 2012 року в Національній Опері України в м. Києві в рамках святкування 50-літнього ювілею архієрейського служіння та 45-ої річниці служіння на Київській кафедрі Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відбулась урочиста Академія.

На початку офіційної частини Святійшого ПатріархаФіларета привітали члени Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату та піднесли Святійшому Владиці у подарунок коштовну панагію; вітальне слово від Священного Синоду виголосив Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальский Димитрій.

Також Святійшого Владику привітали перший президент України Леонід Кравчук, екс-президент України Віктор Ющенко, представник Верховної Ради України, голова комітету з питань духовності та культури Володимир Яворівський.

Привітати Святійшого Патріарха прибула й поважна делегація представників держави Грузія, піднісши у подарунок коштовну панагію, виконану у старовинній традиційній техніці грузинського сакрального мистецтва.

На завершення офіційної частини зі словом до присутніх звернувся ювіляр – Святівйший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт.

На завершення зведенні хори під керівництвом протодиякона Назарія Дадака проспівали многоліття Святійшому Владиці, однак також віддана та вдячна за багатолітнє мудре та лагідне служіння на чолі древньої Київської кафедри паства Київського Патріархату – усі присутні у Національній Опері спільно стоячи проспівали многоліття Предстоятелю Церкви.

На цьому урочиста Академія була завершена.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material