ОФІЦІЙНО: Стартував проект інтернет-радіостанції Львівської єпархії. Коментар голови Інформаційно-видавничого відділу

5 грудня 2011 року з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія реорганізований Інформаційно-видавничий відділ єпархії створив єдину марку "Град Лева", під якою діють усі його проекти.

Серед цих проектів успішно ось уже півроку діє єпархіальний сайт, а тепер стартує інтернет-радіостанція. Розробка проекту православного радіо з благословення Владики Димитрія була покладена на спеціально утворену робочу групу, яку очолив ієрей Віктор Кайда. У процесі роботи групи були думки запускати проект у тестовому варіанті, пізніше - у варіанті підкастингового мовлення, але зрештою вирішено було запускати готовий проект.

Розробка проекту проходила у кілька етапів, за весь час він набув значних видозмін, суттєвих доповнень. Від існування лише на словах і креслень на папері дизайну сайту радіо, через обрання приміщення під студію, її оснащення, освячення, проект радіо пройшов довгу дорогу до втілення його в цілодобовому он-лайн мовленні. Освячення студії у середу Страсного тижня звершив Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Радіо "Град Лева" працює в он-лайн режимі. Окрім цього, можна у підкастинговому мовленні прослухати будь-яку з наявних програм, піснеспівів, проповідей тощо.

Діяльність радіостанції не зосереджується лише на богослів'ї, але й звершує також культурно-просвітницьку діяльність. Репертуар включає читання рядків Святого Письма, проповіді, розповіді про історію християнських свят та їх святкування, походження та зміст православних ікон, новини життя єпархії, церковні та благочестиві світські піснеспіви, окремі цикли лекцій та передач, присвячених актуальним темам церковного і суспільного життя.

Головним редактором радіостанції призначений ієрей Віктор Кайда.

Контактна інформація: тел. +380667973635 ; ел. адреса: gradleva@ua.fm

Адреса студії: м. Львів, вул. Лисенка 43

Запрошуємо усіх читачів нашого сайту відвідати сайт радіостанції за наступною адресою: http://radio.gradleva.com Переконаний, ви неодмінно знайдете та почуєте для себе багато цікавої інформації, а найважливіше - у лукавому та метушливому світі наше радіо готове для кожного стати острівцем духовності.

Також запрошуємо до співпраці усіх небайдужих християн. У нас нема обмежень щодо векторів діяльності: найголовніше це ваше бажання та благочестивий напрямок ваших ідей. Ми готові співспрацювати з духовенством, релігієзнавцями, богословами, студентами духовних навчальних закладів, викладачами світських вузів, науковцями, мистецтвознавцями, з кожним, кому небайдужим є стан духовності сучасного суспільства та рівень його культурного розвитку. Раді та відкриті для конструктивної критики, побажань, ідей тощо.

Фото з освячення студії можна переглянути ТУТ


print the material