ОФІЦІЙНО: На 62-му році життя спочив у Бозі клірик Покровського кафедрального собору протоієрей Ярослав Хомин

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії зі сумом повідомляє: на 62-му році життя після тривалої хронічної хвороби серця спочив у Бозі багаторічний клірик Львівських кафедральних соборів - Свято-Юріївського та Покровського, - протоієрей Ярослав Хомин.

Сумна звістка про це надійшла до Львівського єпархіального управління від родини спочилого сьогодні вдень.


Очільник Львівської єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій висловлює свій глибокий сум та звертає щирі слова співчуття сім'ї, родині і особливо племіннику покійного священику Львівського благочиння протоієрею Іоану Хомину, друзям, духовним чадам - усім, хто знав, любив і шанував спочилого отця Ярослава:


"Сумна звістка про смерть отця Ярослава вразила мене до глибини душі. Це був ревний священик, який віддано працював на благо Церкви. Молитовно звертаюся до Всемилостивого Бога із проханням про упокій душі новопреставленого протоієрея Ярослава. Вірю, що Господь воздасть йому сторицею за його земні труди. Водночас благословляю у всіх храмах Львівського благочиння за Літургією поминати новопреставленого протоієрея Ярослава", - зазначив Владика Димитрій.


Порядок поминальних богослужінь

середа, 9 грудня, 18:00 - чин похорону у Покровському кафедральному соборі м. Львова

четвер, 10 грудня, 9:00 - Божественна Літургія і завершення чину похорону у Покровському кафедральному соборі м. Львова

Усі богослужіння звершуватиме Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Труна із тілом спочилого отця Ярослава прибуде до Покровського собору 9 грудня близько 15:00. Після відслуженого чину похорону протягом усієї ночі священиками Львівського благочиння над тілом покійного читатиметься Євангеліє.

Попрощатися з отцем Ярославом у Покровському кафедральному соборі віряни матимуть змогу від вечора 9 грудня і до завершення богослужіння вранці 10 грудня.

Похований протоієрей Ярослав Хомин буде на селищному кладовищі смт. Брюховичі.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material