Офіційно: на 60-му році життя спочив у Бозі настоятель храму Святої вмц. Параскеви-П'ятниці м. Львова прот. Михаїл Савчак

5 лютого зранку на 60-му році життя спочив у Бозі багаторічний настоятель одного з найдревніших храмів м. Львова - церкви Святої великомучениці Параскеви-П'ятниці, - протоієрей Михаїл Савчак. Причиною різкого погіршення стану здоров'я, а пізніше і смерті, отця Михаїла стало гостре порушення мозкового кровообігу і, як наслідок, масивний кроволив, що трапилось увечері у суботу 2 лютого, коли отець Михаїл, звично відслуживши всенічне бдіння, прибув додому. У вкрай важкому стані отець Михаїл був госпіталізований до Львівської обласної лікарні швидкої допомоги, де протягом трьох діб лікарі намагались врятувати йому життя, однак старання медиків виявились безрезультатними.

Керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій висловлює свій глибокий жаль і смуток з приводу настільки передчасної кончини новопреставленого протоієрея Михаїла, який був зразковим священником, добрим пастирем і ревним працівником у винограднику Христовому. Владика Димитрій разом із цим висловлює щирі слова співчуття рідним, близьким, друзям, духовній пастві - усім тим, хто любив,знав і глибоко шанував покійного. Владика Димитрій молитовно звертається до Всеблагого Бога з проханнями про дарування душі новопреставленого протоієрея Михаїла вічного спокою в небесних оселях Своїх.

Прес-служба єпархії повідомляє, що заупокійні богослужіння, що відбуватимуться 5-7 лютого, будуть очолені Високопреосвященним митрополитом Димитрієм. Про їх місце час буде повідомлено згодом.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material