Офіційно: На 59-му році життя спочив у Бозі прот. Миколай Заєць

6 червня на 59-му році життя спочив у Бозі клірик Буського благочиння Львівської єпархії, настоятель храму свв. Первоверховних апостолів Петра і Павла с. Йосипівка прот. Миколай Заєць. Повідомлення про цю подію надійшло до єпархіального управління від благочинного Буського благочиння прот. Петра Салабая.


Некролог

Миколай Іванович Заєць народився 5 травня 1955 року у с. Вишнівець Збаражського р-ну, Тернопільської області.
1976 року взяв шлюб з дівчиною православного віросповідання Галиною Йосипівною Головатюк.
Після здобуття середньої освіти, вступив на перший курс Московської духовної семінарії яку успішно завершив у 1981 році.
26 жовтня 1980 року за Божественою Літургією у Покровському академічному храмі Тройце-Сергієвої Лаври Преосвященним архієпископом Дмитрівським Володимиром був рукоположений у сан диякона.


5 серпня 1981 року за Божественою Літургією у Свято-Успенському соборі Почаївської Лаври Високопреосвященим митрополитом Київським і Галицьким, Екзархом всієї України, Філаретом (нині Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України) рукоположений у сан ієрея.
З 24 серпня 1981 року до 4 липня 1984 року був настоятелем храму св. вмч. Юрія Переможця. с.Долішний Лужок.
4 липня 1984 року наказом керуючого Львівсько-Тернопільською єпархією Преосвященого архієпископа Львівського і Тернопільського Никодима призначений настоятелем храму свв. Первоверховних апостолів Петра і Павла с.Йосипівка Буського р-н., Львівської області, де і звершував служіння до миті, коли Господь покликав його з цього дочасного життя.

6 червня 2013 року після тривалих негараздів зі здоров'ям і значного погіршення його стану прот. Миколай Заєць спочив у Бозі.

З благословення керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія похорон новопреставленого прот. Миколая звершить благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський у співслужінні духовенства Буського благочиння.

Відповідні богослужіння відбудуться 7 червня 2013 року. Поховано новопреставленого прот. Миколая буде на місці його служіння у с. Йосипівка.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1632

print the material