Офіційно: На 58-му році життя спочив у Бозі прот. Павло Орявський

6 липня, внаслідок гострої серцевої недостатності, на 58-му році життя спочив у Бозі клірик Львівської єпархії, настоятель храму Богоявлення с. Раково Старосамбірського району Львівської області.


Некролог

Протоієрей Павло Дмитрович Орявський народився 8 травня 1956 року у с. Бітля, Турківського р-ну Львівської області.

У 1974 році здобув середню загальну освіту, закінчивши Боринську СЗШ. У 1982 році успішно закінчив Московську духовну академію і семінарію.

28 серпня 1982 року під час Божественної Літургії в Успенському храмі м. Львова преосвященним митрополитом Львівським і Тернопільським Миколаєм Юриком рукоположений у сан диякона.

5 вересня 1982 року під час Божественної Літургії у кафедральному соборі св. Юра преосвященним митрополитом Львівським і Тернопільським Миколаєм Юриком рукоположений у сан священика.

У 1982 році призначений настоятелем храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Воля Старосамбірського р-ну, Львівської обл.; у 1989 році звільнений з посади настоятеля парафії с. Воля і призначений настоятелем храму Богоявлення с. Раково, Старосамбірського р-ну, Львівської обл.


Був нагороджений богослужбовими нагородами: у 1983 році - набедреником і правом носіння скуфії, у 1988 році - правом носіння камилавки, у 1991 році - наперсним хрестом, у 1996 році - возведенням у сан протоієрея, палицею, хрестом з прикрасами, правом носіння митри.

4 березня 2003 року у відповідності до поданого прохання на ім'я керуючого Львівською єпархією преосвященного митрополита Львівського і Сокальського Андрія Горака, розглядом його на черговому засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату та відповідною ухвалою Синоду, прийнятий у клір Львівської єпархії з підтвердженням посади настоятеля парафії с. Раково і переходом її у юрисдикцію Львівського єпархіального управління.

За життя протоієрей Павло Орявський багато трудився у справі розбудови Української Церкви, займався ремонтними і реставраційними роботами храмів, на посаді настоятелів яких перебував, розвивав духовність у серцях ввіреної йому пастви.

Останнім часом усі сили і час він приділяв будівництву нового прекрасного храму, який мав бути освячений керуючим Львівською єпархією Високопреосвященним митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм.

Однак увечері 6 липня в о. Павла розвинулась гостра серцева недостатність та настала миттєва смерть. Спочив у Бозі будівничий храму Божого, за новоосвяченим престолом якого йому так і не судилося стати.

Вічна пам'ять рабу Божому

З благословення керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія панахиду та початкову частину чину похорону новопреставленого прот. Павла звершить благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський увечері 8 липня.

Божественну Літургію, завершення чину похорону та погребіння особисто звершить Високопреосвященний митрополит Димитрій уранці 9 липня.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 4533

print the material