Офіційна програма Першосвятительського візиту Предстоятеля до Львова розпочалася вшануванням пам'яті львівських героїв АТО

12 вересня 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у рамках Першосвятительського візиту до Львівської єпархії відвідав поле почесних поховань Личаківського кладовища м. Львова, де вшанував пам'ять українських воїнів - героїв АТО, полеглих у боях за Українську державу.


Святійшого Патріарха Філарета супроводжував очільник єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій і міський голова Львова Андрій Садовий.

Після покладання квітів Предстоятель проспівав вічну пам'ять та помолився за спокій душ усіх загиблих у зоні АТО воїнів.

Також Святійший Владика поспілкувався з батьками одного із загиблих сержантів ЗСУ, що в цей час саме прийшли відвідати могилу свого сина-героя.

Насамкінець Предстоятель дав коментар для телеканалу "24 канал", в якому зазначив, що, попри насичену програму триденного візиту до Львівської єпархії, не міг не прибути на місце поховання новітніх героїв, щоби вшанувати їхню пам'ять.


Опісля, Святійший Патріарх Філарет разом із Високопреосвященним митрополитом Димитрієм відбув на вул. П. Орлика, де звершив чин великого освячення новозбудованого храму на честь ікони Пресвятої Богородиці "Всецариця" та першу Божественну Літургію в новоосвяченій церкві.

Нагадаємо, сьогодні ввечері Святійший Патріарх Філарет звершить всенічне бдіння в Покровському кафедральному соборі (вул. Грушевського, 2). Початок богослужіння - о 18 год.


Також нагадаємо, в останній день відвідин Львівської єпархії, 13 вересня, Предстоятель очолить відправу Божественної Літургії на цілющому джерелі присілка Заглина (с. Монастирок, Жовківський р-н) в рамках щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до місця чудесного явлення Божої Матері.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material