Очільник єпархії співслужив Святійшому Патріарху Філарету за святковим богослужінням з нагоди 20-ліття його Предстоятельського служіння

22 жовтня 2015 року Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначала 20-ту річницю інтронізації на Київський Патріарший престіл Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.


З нагоди ювілею у Свято-Володимирському кафедральному столиці відбулася святкова Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого, відправу якої очолив Предстоятель Церкви Святійший Патріарх Філарет.

Предстоятелю співслужив очільник Львівської єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Його Святості також співслужили: Патріарший намісник Високопреосвященний митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, Високопреосвященні митрополити Білгородський і Обоянський Іоасаф, Черкаський і Чигиринський Іоан, Високопреосвященні архієпископи Донецький і Маріупольський Сергій, Рівненський і Острозький Іларіон як постійні члени Священного Синоду; Високопреосвященні архієпископи Дрогобицький і Самбірський Яків і Сімферопольський і Кримський Климент і Преосвященний єпископ Одеський і Балтський Марк як тимчасові члени Священного Синоду; керуючий справами Київської Патріархії, намісник Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря Преосвященний єпископ Вишгородський Агапіт, а також інші ієрархи Київського Патріархату.

У числі духовенства Предстоятелю співслужили зокрема: ключар Свято-Володимирського собору протоієрей Борис Табачек, намісник Свято-Феодосіївського Ставропігійного чоловічого монастиря м. Києва архімандрит Макарій Папіш, голова місійного відділу при Управлінні зовнішніх церковних зв'язків протоієрей Валерій Семанцо, голова Видавничого відділу Київської Патріархії протоієрей Олександр Трофимлюк.

Співи богослужіння виконував Патріарший і клірочний хори Свято-Володимирського собору й Академічний хор Київської православної богословської академії.

Після завершення Літургії Святійший Патріарх Філарет у співслужінні єпископату і духовенства звершив подячний молебень.

За богослужінням підносилися посилені молитви за мир в Україні.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 1116

print the material