Очільник єпархії співслужив Святійшому Патріарху Філарету за подячним молебнем у соборі святої Софії з нагоди 50-ліття його служіння на Київській кафедрі

13 травня 2016 року, в рамках відзначення 50-літнього ювілею служіння Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на Київській першопрестольній кафедрі, у Софіївському соборі столиці був звершений подячний молебень.


Очолив відправу богослужіння Предстоятель Церкви Святійший Патріарх Філарет.

Його Святості співслужив очільник Львівської єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, а також собор ієрархів - члени Священного Синоду, - та духовенство храмів Києва.

Співи богослужіння виконував Патріарший хор Свято-Володимирського кафедрального собору (регент - Вероніка Матвієнко).

За молебнем молилися генеральний директор Національного заповідника "Софія Київська" Неля Куковальська та директор департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України Андрій Юраш.

Окрім того участь у молитві взяли військові священики чергової ротації, серед яких четверо кліриків Львівської єпархії - протоієреї Володимир Ховзун, Любомир Свистун, Йосиф Голубко та ієрей Михаїл Дулька - які цього ж дня вирушили на Донбас.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material