Очільник єпархії передав кошти на придбання військовий форми для львів'ян 72-ої механізованої бригади

У відповідь на звернення волонтерської групи у складі представників волонтерської організації ''Повернись живим'' і журналістів інформаційної агенції ''Гал-інфо'', що діють у координації з центром забезпечення військових ''Народної самооборони Львівщини'' Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій виділив кошти на придбання весняної військової форми для львів'ян - військовослужбовців 72-ої окремої гвардійської механізованої Красноградсько-Київської бригади Збройних сил України, особовий склад якої несе службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.


Форми у кількості 10 комплектів на загальну суму понад 6000 гривень були пошиті по індивідуальних мірках на приватному Львівському швейному підприємстві.

Нові комплекти форм разом із уже раніше переданою Високопреосвященним митрополитом Димитрієм медикаментозною допомогою та іншим гуманітарним вантажем, зібраним волонтерами, буде доставлено на передову найближчим часом.


Довідка: нещодавно означена волонтерська група, що опікується всіма львівськими військовими частинами, взяла під опіку також і львівських бійців 72-ої бригади, місцем основної дислокації якої є м. Біла Церква на Київщині. Це стало можливим після ретельної роботи з віднайдення львівських солдат, що згідно з розподілом потрапили не до львівських військових підрозділів.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 963

print the material