Новопризначені керуючі Рівненською та Чернігівською єпархіями вступили на ввірені їм кафедри

Як ми уже повідомляли, рішенням Священного Синоду були затверджені певні кадрові зміни: керуючим Рівненською єпархією був призначений високопреосвященний архиєпископ Іларіон (Процик), постійний член Священного Синоду, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків Київського Патріархату, а керуючим Чернігівською єпархією — високопреосвященний архиєпископ Євстратій (Зоря), секретар Священного Синоду, голова інформаційного управління Київського Патріархату.

Як повідомляє прес-служба Чернігівської єпархії, 26 січня відбулось урочисте входження на кафедру архиєпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія. Владика Євстратій розпочав своє служіння на Чернігівській кафедрі з подячного молебню у Свято-Катеринському кафедральному соборі м. Чернігова, після чого поклонився святиням, що зберігаються у ньому. Після Богослужіння, новопризначений керуючий єпархією провів ознайомчу зустріч із духовенством, а опісля — і з владою міста та області.

Як повідомляє прес-служба Рівненської єпархії, урочисте входження на кафедру архиєпископа Рівненського і Острозького Іларіона відбулось 27 січня 2012 року. Своє служіння на Рівненській кафедрі Владика Іларіон розпочав із подячного молебню у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне. Представив нового керуючого Рівненською єпархією духовенству та вірянам архиєпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній, постійний член Священного Синоду, ректор КПБА.print the material