Напередодні свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього керуючий єпархією звершив всенічне бдіння з чином Воздвиження Хреста у Покровському кафедральному соборі

26 вересня, напередодні свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак, прот. Роман Коваль, прот. Олексій Виноградов, ієрей Андрій Кочкодан.

За богослужінням молились студенти Львівської духовної школи.

На вечірні Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив літію, під час якої звершив чин благословення хлібів, пшениці, вина та єлею.

Полієлей у відповідності до традиції свята був звершений у вівтарній частині храму перед престолом, на якому був покладений Святий Хрест.

На великому славослів'ї під час співу трисвятого урочистою процесією духовенство перенесло Хрест на середину храму, де Владика Димитрій звершив чин Воздвиження.

Під час цього особливого чину Хрест було воздвигнуто на всі сторони світу, а духовенство возливало на нього воду змішану з розовою водою та вином.

Опісля поклоніння Святому Хресту Владика Димитрій помазав учасників богослужіння благословенним за літією єлеєм.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material