Напередодні початку нового навчального року у Покровському кафедральному соборі помолилися за тих, хто навчає і хто навчається

31 серпня 2014 року, у неділю 12-ту після П'ятидесятниці, напередодні Дня Знань і початку нового 2014-2015 навчального року, у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова відбулося особливе традиційне щорічне богослужіння для тих, хто навчає і навчається: викладачів, вчителів, студентів та учнів.Відправу пізньої Божественної Літругії очолив клірик собору проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак.

Отцю Михаїлу співслужили: завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, прот. Роман Коваль, прот. Юрій Шмід.

Участь у богослужінні з-поміж вірян взяли також чисельні учні і студенти, а також педагоги й освітяни, більшість з яких приступили до Таїнств Покаяння і Причастя.

Пд час богослужіння були піднесені особливі молитви за успішний початок навчання: як для педагогів, так і для дітей та молоді.

Також була піднесена посилена молитва за мир в Українській державі.
Наприкінці Літургії отець Михаїл Сивак звернувся зі словом до вірян.Після завершення Літургії духовенство соборно звершило молебень перед початком нового навчального року.

Відправу молебню очолив клірик собору прот. Ярослав Хомин.
Насамкінець священики благословили на початок навчання викладачів, учнів і студентів а також їхніх батьків окропленням освяченою водою.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material