На Львівських братських студіях відбулася лекція-знайомство зі священиком-іконописцем і головним редактором радіостанції ''Град Лева'' протоієреєм Віктором Кайдою

15 квітня 2016 року в Залі засідань Львівського єпархіального управління в рамках Львівських братських студій, що діють при Покровському кафедральному соборі м. Львова, відбулася лекція-знайомство з головним редактором єпархіальної інтернет-радіостанції священиком-іконописцем Віктором Кайдою.


Під час зустрічі зі слухачами студій священик Віктор Кайда розповів про свій життєвий шлях до священичого служіння, про першу написану ікону та про історію створення одного з наймасштабніших проектів українського релігійного медіа-простору - інтернет-радіостанції "Град Лева".

Участь у лекції взяв прес-секретар єпархії Лука Карпюк.

"Перша написана мною ікона висіла над моїм ліжком в семінарському гуртожитку, друга - над столом ректора... Але найбільше ікон мною було написано саме у Львові, тут усе цьому сприяє", - зауважив отець Віктор.

"Моя історія з радіо розпочиналася як і в багатьох подібних випадках у той час з гаража, де збирався наш імпровізований молодіжний гурт. Ми грали свою музику і завдяки спеціальній нескладній апаратурі нелегально виходили в ефір регіонального радіо у перервах між передачами.

"Град Лева" - це дуже особливий для мене проект. І мене радує його успішність. Ми тісно співпрацюємо з однією з fm-радіостанцій і статистика свідчить, що наші передачі мають високі рейтинги, тобто широке коло слухачів", - отець Віктор про очолюване ним єпархіальне радіо.

Під час зустрічі отець Віктор основну увагу приділив іконі, а саме - православному баченню місця ікони в житті християнина, розповівши також про різні техніки і стилі іконопису.


Нагадаємо, зустрічі проводяться щоп'ятниці за адресою м. Львів, вул. Грушевського, 2.

Контактний телефон для охочих приєднатися до аудиторії слухачів Львівських братських студій - 096 450 4000 (Марія).

Слідкуйте за новинами також на офіційній сторінці Львівських братських студій у мережі Facebook.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material