На адресу митрополита Димитрія надійшло вітання від командування військової частини В1688

4 жовтня, в день пам'яті святителя Димитрія Туптала, митрополита Ростовського, очільник Львівської єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відзначав День Тезоіменитства.


Цього дня на адресу очільника єпархії надійшло вітання від командування військової частини В1688, що базується в с. Гончарівське, Чернігівської області, бійці 1-ої окремої танкової бригади якої несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Вітальний лист за підписом заступника командира по роботі з особовим складом підполковника О.М. Гуменного був доставлений військовим священиком ієреєм Віталієм Федюком, що разом із протоієреєм Йосифом Голубком у складі другої групи військового духовенства протягом місяця звершував духовну опіку над бійцями танкової бригади на східних кордонах України.

"Від себе особисто та від командування 1 окремої танкової бригади щиро вітаємо Вас із Днем тезоіменитства.

Користуючись нагодою, хочемо висловити Вам подяку за всебічну підтримку українського війська, зокрема за співпрацю з питань душпастирської роботи із Збройними Силами України", - йдеться у тексті вітанні.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material