На 40-му році життя трагічно загинув клірик Львівської єпархії протоієрей Михаїл Кісілевич

1 листопада на 40-му році життя в автомобільній катастрофі трагічно загинув клірик Сокальського благочиння Львівської єпархії, настоятель храму Святого архистратига Михаїла с. Перев'ятич і храму Святого пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана с. Тартакова протоієрей Михаїл Кісілевич.

Михайло Михайлович Кісілевич народився 18 липня 1973 року у с. Хлівчанах Сокальського району Львівської області.

У 1990-му році у рідному селі успішно закінчив середню школу.

Упродовж 1993-1997-их років здобував вищу духовну освіту у Львівській духовній семінарії.

Після успішного завершення вищої духовної школи, 14 листопада 1999 року у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова приснопам'ятним преосвященним митрополитом Андрієм Гораком був рукоположений у сан диякона. 21 листопада того ж року в храмі Святого архистратига Михаїла с. Пристані Сокальського благочиння преосвященним митрополитом Андрієм рукоположений у сан священика.

Священик Михаїл Кісілевич відзначався надзвичайною ревністю у служінні, активною місіонерською і просвітницькою діяльністю. Організаційним хистом та наполегливою невтомною працею отця Михаїла в одностайному греко-католицькому селі Тартакові був зведений величний дерев'яний храм Святого пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана та утворена чисельна православна громада.

У 2001 році був нагороджений правом носіння камилавки. У 2004 році - наперсним хрестом. Останньою серед богослужбових нагород отця Михаїла було возведення у сан протоієрея у 2009 році.

Як розповідають у своїх спогадах священики, близькі та родичі, отець Михаїл був правдивим пастирем і ревним працівником виноградника Христового, завжди сумлінно виконував покладені на нього обов’язки священичого служіння на ввірених йому парафіях.

Смерть о. Михаїл Кісілевича стала невимовною втратою в першу чергу для сім'ї та родини, серед яких бабця, мати, дружина та син учень 9-го класу, а також для його парафіян, у чиїх серцях він навіки оселився завдяки своїй завжди щирій молитві, невтомній праці та любові до ближніх.

Керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій висловлює своє щире співчуття родині та сім'ї спочилого отця Михаїла та молить милоседного Господа про дарування душі новопредставленого протоієрея Михаїла вічного спокою у Царстві Небесному.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material