Митрополит Димитрій зустрівся з учасниками літнього табору Свято-Михайлівського храму м. Комарно

У четвер, 22 липня 2021 року, митрополит Дьвівський і Сокальський Димитрій зустрівся з дітьми, учасниками літнього духовно-розважального відпочинкового табору Свято-Михайлівської парафії м. Комарно.


У Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова під час зустрічі дітки піднесли владиці спечені їх руками просфори і попросили помолитися під час Божественної Літургії за здоров‘я їх усіх. Далі митрополита Димитрія привітав настоятель парафії митр. прот. Роман Шак і підніс йому квіти разом з парафіянами, які займалися організацією табору.

Владика Димитрій розповів дітям про історію кафедрального собору, сфокусувавши увагу на його внутрішньому убранстві та святинях. Учасникам літнього табору митрополит Димитрій побажав натхнення та гарного відпочинку.

Усі учасники табору та волонтери отримали від владики іконки свт. Миколая Чудотворця і на закінчення було зроблено кілька спільних світлин з владикою. Відтак, діти відвідали Львівсько-Сокальське єпархіальне управління і цікавились тим, як і де адмініструє владика.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material