Митрополит Димитрій: ''Єднаймося в ім'я Господнє і в ім'я великої України''

У зв'язку з напруженою суспільно-політичною ситуацією в Українській державі, особливо на її Південних і Східних землях, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій в ефірі православної радіостанції Львівської єпархії ''Град Лева'' звернувся до всіх, хто називає себе християнами, із закликом до єдності.


"У цей найвідповідальніший для нашої держави час нам, як ніколи, порібна єдність... Нам потрібно боронити нашу країну від зовнішнього агресора і хочеться нагадати слова Христа Спасителя: "Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться", - зазначив Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Владика Димитрій пригадав таких визначних постатей як Ярослав Мудрий, Іван Мазепа, Тарас Шевченко, особливо наголосивши не пророчих словах великого Кобзаря.

"Отож пам'ятаймо про тих, хто колись давно і в цей час поклав свої душі в борні за волю України. Єднаймося в ім'я Господнє і в ім'я великої України", - підсумував Владика Димитрій.


Запис із повним текстом звернення Високопреосвященного митрополита Димитрія, а також молитвою, що читається під час нашестя ворогів на державу і Батьківщину нашу, укладеною ним самим на підставі відповідного послідування молебню, взятого із требника свт. Петра Могили, можна на сайті радіостанції "Град Лева".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material