Митрополит Димитрій взяв участь у предсвятковій зустрічі міського голови із активною громадськістю міста

Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальский Димитрій взяв участь у зустрічі міського голови Львова п. Андрія Садового із духовенством, підприємцями, громадськими діячами, депутатами міської та обласної рад, ректорами та викладачами ВНЗ, науковою елітою міста, що займають активну громадську позицію, яка відбулась у вівторок 27 грудня 2011 р. у конференц-залі новозбудованого стадіону «Арена Львів». Проведення таких зустрічей напередодні Різдвяних та новорічних свят вже стало доброю традицією і має на меті обговорити напрацювання року, що минає.

Високопреосвященного митрополита Димитрія супроводжував секретар Львівського єпархіального управління митр. прот. Володимир Бачинський. З духовенства також варто відзначити присутність митрополита Львівського Макарія (Малетича) (УАПЦ) та архиєпископа Львівського і Галицького Августина (Маркевича) (УПЦ МП).

Перед початком зустрічі усі гості мали можливість прийняти участь в ознайомчій екскурсії по стадіону.

В ході самої зустрічі міський голова підсумував усі ті проекти, які втілювались або розроблялись у місті протягом поточного року, а також розповів про плани на майбутнє. Завершивши свій виступ, п. Андрій Садовий відповів на декілька запитань гостей.

Після урочистого прийняття, що слідувало за виступом мера міста, Владика Димитрій повернувся до своєї митрополичої резиденції.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material